بادام
خانه / بادام / بادام مامایی / قیمت خرید بادام مامایی شهرکرد

قیمت خرید بادام مامایی شهرکرد

قیمت خرید بادام مامایی در شهر های مختلف ایران با هم کمی متفاوت است، دلیل این امر علاوه بر نوسانات بازار این است که فقط در استان چهارمحال و بختیاری کشت می شود.

بادام مامایی که یکی از پرفروش ترین نمونه های بادام سنگی است به صورت مغز شده،، پودر بادام و خلال بادام در بازار موجود است.

قیمت خرید بادام مامایی سامان

ابتدا باید بگوییم که شهرستان سامان چهارمحال و بختیاری بزرگترین قطب تولید این بادام است و این امر از دیرباز بوده است، تا جایی که خاستگاه بادام مامایی را استان چهارمحال زده اند.

امروزه به دلیل نوسانات بازار داخلی کشور ایران قیمت این کالا بسیار بالا و پایین می شود، به همین دلیل مشتریان برای آگاهی از قیمت این کالا می توانند با ما تماس حاصل فرمایند و از قیمت خرید بادام مامایی آگاه شوند.

فروش اینترنتی بادام

امروزه به دلیل پیشرفت صنعت کامپیوتر و به خصوص گوشی های هوشمند اکثر کسب و کار ها اینترنتی شده اند. فروش انواع بادام نیز از این فناوری ها عقب نمانده استف اما مهم این است فروشگاهی که از آن خرید می کنیم یک فروشگاه معتبر باشد.

شما برای اطمینان به سایت ما می توانید تمام خرید و فروش های خود را به صورت حضوری انجام دهید، کافیست با مدیران فروش ما در سایت سامان بادام تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
رضا چمیده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138811401
شماره موبایل: 09136771343
آدرس کانال: samanalmond@
پست الکترونیکی: reza.chamide@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بادام مامایی تازه

فروش بادام مامایی تازه درجه یک سامان

در سال 1397 کشور ایران با وجود خشک سالی توانست تولیدات بادام خود را به …