بادام
خانه / بادام / مغز بادام / فروش مغز بادام درجه یک

فروش مغز بادام درجه یک

فروش مغز بادام در تمام آجیل فروشی ها مشتری زیادی دارد، بیشتر مغز بادام ها نیز مغز انواع بادام سنگی هستند و دلیل آن نیز روشن است.

مغز بادام که یکی از خوراکی های بسیار پر خاصیت است از جکله کالا هایی به شمار می آید که مشتریان زیادی دارد و از پرفروشترین کالا های آجیل فروشی هاست.

فروش مغز بادام سنگی

فروش مغز بادام سنگی با این که کار مشتریان را راحت کرده است اما قیمتی بالا تر از همین کالا با پوست دارد و به همین دلیل برخی را به فکر خریدن بادام سنگی با پوست انداخته است.

امروزه دستگاه های پوست کن بادام و کارگاه های تولید مغز بادام رونق زیادی دارند، زیرا این کالا به کشور هایی مانند هندوستان نیز صادر می شود.

فروش مغز بادام

مغز بادام سنگی مامایی

مغز این نمونه از بادام که از جمله باکیفیت ترین نمونه بادام سنگی به حساب می آید قیمت بیشتری نسبت به بقیه انواع مغز بادام ها دارد و همچنینی نمونه ای است که بیشترین صادرات را در بین انواع بادام ها دارد.

مشتریانی که به دنبال خرید عمده این نوع از بادام هستند می دانند که تنها استان تولید کننده این کالا استان چهارمحال و بختیاری است.

سایت سامان بادام از جمله فروشندگان و خریداران این کالا در استان چهارمحال و بختیاری است که با قیمتی مناسب آن را در اختیار مشتریان خود می گزارد.

فروش مغز بادام

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
رضا چمیده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138811401
شماره موبایل: 09136771343
آدرس کانال: samanalmond@
پست الکترونیکی: reza.chamide@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده مغز بادام

خرید عمده مغز بادام سامان صادراتی

از جمله مغز بادام هایی که صادراتش به گفته مسئولین بیشتر از بقیه کالا های …