بادام
خانه / بادام / مغز بادام / فروش مغز بادام تازه درجه یک خام

فروش مغز بادام تازه درجه یک خام

فروش مغز بادام تازه در نمونه های مختلفی است، برای مثال مغز بادام شور، خام و یا تفت داده شده که هر کدام مشتری های خاص خود را دارد.مغز بادام درجه یک نیز به مغز بادامی گفته می شود که علاوه بر کیفیت بالا تازه نیز باشد.

مغز بادام خام

امروزه بیشتر آجیل فروشی ها می گویند که از جمله کالا های پرفروششان انواع مغز بادام است.یکی از هزاران دلایلی که پرفروشی این کالای خوش مزه دارد آگاهی مردم از خاصیت های ویژه آن است.
البته به این نکته نیز باید توجه کرد که این کالا از جمله کالاهایی است که از نظز اقتصادی بسیار به صرفه است. بادام بعد از برداشت و خشک شدن مغز می شود و این مغز به قیمت بالایی به فروش می رسد.

فروش مغز بادام

فروش مغز بادام تازه

فروش مغز بادام در آجیل فروشی ها بسیار زیاد است، اما این کالا فقط مصرف خوراکی ندارد. روغن بادام هایی که در بازار می بینیم از همین مغز بادام ها ساخته شده است.
البته بسیاری از مواد آرایشی و بهداشتی از روغن بادام تهیه می شوند، اما درصد این نوع لوازم بسیار کم است، بیشتر لوازمی که مربوط به پوست هستند زیرا درصد ویتامین ای بادام بسیار بالاست.

فروش عمده بادام سنگی

فروشگاه های اینترنتی مغز بادام

فروش مغز بادام درجه یک در فروشگاه های اینترنتی و بازار های سنتی به وفور دیده می شود، و همین مورد مهر تاییدی بر پرطرفدار بودن انواع مغز بادام می زند.
فروشگاه های اینترنتی زیادی برای فروش بادام وجود دارد، اما فروشگاه ما این کالا را به صورت عمده به فروش می رساند، یا به صورت عمده از شما خریداری می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
رضا چمیده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138811401
شماره موبایل: 09136771343
آدرس کانال: samanalmond@
پست الکترونیکی: reza.chamide@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده مغز بادام

خرید عمده مغز بادام سامان صادراتی

از جمله مغز بادام هایی که صادراتش به گفته مسئولین بیشتر از بقیه کالا های …