بادام
خانه / بادام / مغز بادام / خرید مغز بادام تازه شور و خام

خرید مغز بادام تازه شور و خام

خرید مغز بادام تازه در انواع شور، بوداده و خام بیشترین میزان را در سال جاری داشته است. و با بررسی ها ما نیز به این نتیجه رسیدیم که بیشترین تمرکز فروش خود را به این امر صرف کنیم.

اما ناگفته نماند که فروش بادام تلخ با پوست یا به صورت مغز شده چند سالی است که تفاوت چندانی نداشته و به همین شکل مانده است.

نه این که بازار آن رشدی نداشته، منظور ما به تناسب رشد بادام مغز شده و با پوست است.

قیمت مغز بادام

خرید مغز بادام تازه بیشتر چگونه بوده

در این بازار که متاسفانه مردم داخل قدرت خریدشان کمتر از سال های گذشته بوده اما بیشترین فروش را ارزان ترین نمونه ها داشته اند.

بادام هایی مانند بادام سنگی که از نظر کیفی نیز برای مصرف خوراکی مناسب ترین گزینه بعد بادام مامایی است.

و انواع بادام مامایی بیشترین میزان خرید را به قاعده ی هر سال در کشور هندوستان داشته است. و بخت با تولید کنندگان این نوع بوده است. چون قیمت جهانی آن بالا رفت و همزمان شد با بالا رفتن قیمت دلار. و همین سود خوبی را به تاجران این بادام رساند.

بادام شور و خام

ما قبلا و در جاهای دیگر نیز ذکر کرده ایم که خرید مغز بادام تازه به صورت عمده کمتر در انواع شور و بوداده است. و این هایی که بادام را در تناژ بالا از ما خریداری میکنند عمدتا درخواست بادام های خام را داشته اند. مگر آجیل فروشی های بزرگ در سطح شهر های پایتخت و اصفهان.

اما خرید انواع بادام به گونه ای بوده است که ما آمار هایمان را در برسی ها با سال گذشته کاملا متفاوت یافته ایم. و اصلا قابله مقایسه نیست، بازار بادام سال 97 و سال 96.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
رضا چمیده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138811401
شماره موبایل: 09136771343
آدرس کانال: samanalmond@
پست الکترونیکی: reza.chamide@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع مغز بادام ایرانی و خارجی

همه می دانید که مغز بادام انواع زیادی دارد، این انواع مغز بادام هر کدام …