بادام
خانه / بادام / بادام مامایی / خرید عمده بادام مامایی کیلویی صادراتی سامان

خرید عمده بادام مامایی کیلویی صادراتی سامان

از جمله مراکز مهم تولید بادام مامایی ایران می توان شهرستان سامان را نام برد، همچنین شهر ساوه نیز این بادام را تولید می کند اما خرید عمده بادام مامایی تاجران برای صادرات از شهر سامان است. دلیل این امر نیز بالا بودن کیفیت بادام کیلویی سامان است. از جمله ملاک های کیفیت برای تاجران و عمده فروشان درشت بودن مغز بادام است.

خرید عمده انواع بادام

خرید عمده بادام مامایی

تاجرانی که بادام را سالیانه به مقدار بالا به کشور های مختلف صادر می کنند این نکته را بار ها متذکر شده اند که بعد از درشتی مغز بادام خالص بودن بادام مامایی است که مشتری را راضی نگه می دارد. زیرا برخی از فروشندگان نمونه مغز های بادام ربیع و بادام سنگی را که قیمت پایین تری دارد به بادام مامایی اضافه می کند که این کیفیت را کاهش می دهد.

خرید عمده بادام مامایی کیلویی بیشتر در سایز های کوچک تر است، زیرا قیمت پایین تری دارد، و علاوه بر این این اتفاق بیشتر در معاملات بادام مامایی با پوست است. بادام هایی که کیل کم تری دارند.

کیل بادام

منظور از کیل در خرید و فروش بادام با پوست مقدار مغز در هر کیلوگرم بادام است. یعنی یک کیلو گرم بادام چند گرم مغز می دهد، و بعد آن بادام را با درصد درجه بندی می کنند. در میان انواع بادام درصد مغز بادام های سنگی به نسبت کمتر از بقیه است و بادام پوست کاغذی درصد بیشتری دارد.

برای فروش بادام مامایی به کشور های خارجی مشتریان عمده ما هزینه های بیشتری می کنند. زیرا سود دهی بادام مامایی با نرخ بالای دلار بسیار زیاد است، اما بازار آن رغبای زیادی دارد و همه نتوانسته اند مشتری خارجی را راضی نگه دارند. و این در بعضی موارد اصلا خوب نیست. چون مشتری بعد از چند بار دریافت جنس نامناسب به سمت خرید بادام های کشور دیگر می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
رضا چمیده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138811401
شماره موبایل: 09136771343
آدرس کانال: samanalmond@
پست الکترونیکی: reza.chamide@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بادام مامایی تازه

خرید بادام مامایی تازه در سایز های مختلف

منظور ما از خرید بادام مامایی تازه در سایز های مختلف درجه بندی های به …